Efekt akcji zorganizowanej przez Pix.house na portalu polakpotrafi.pl, okazał się wielkim sukcesem. Oprócz głównego celu, którym było wydanie książki Damiana Chrobaka, udało się jeszcze zorganizować wystawę plenerową, której ze względu na charakter i dopasowanie do miejsca, raczej nie zobaczymy poza Poznaniem. Od dziś oficjalnie, jest za to w sprzedaży książka "I see you" - będąca zbiorem 84 fotografii, wybranych spośród tysięcy, które powstawały w latach 2008 - 2016 w Londynie.

Umiejętność obserwowania otoczenia i odnajdywania w sytuacjach pozornie nieistotnych - momentów szczególnych, a także zdolność wyłapywania dość ironicznych korelacji miejskiej scenerii sprawiają, że fotografie Damiana Chrobaka, można zaliczyć do czołówki współczesnego nurtu street-photo, a zebrane w całość w ramach publikacji "I see you", tworzą osobliwy portret ludzi Londynu. 

Uwzględniając fakt, że książka wydana została w relatywnie niskim nakładzie, warto pospieszyć się, by dołączyć ją do swojej kolekcji lub sprawić komuś niebanalny świąteczny prezent.

Książkę można zamówić bezpośrednio na stronie autora.