Tylko do 6 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia do 9. edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia. Najlepsze zdjęcia wybierze profesjonalne jury. Na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody – kursy, albumy, vouchery, bony zniżkowe i wiele innych. Tegoroczna edycja konkursu to prawdziwa gratka dla miłośników fotografii. Głębia Spojrzenia oferuje wszystkim studentom, którzy fotografią zajmują się amatorsko, możliwość zaprezentowania swoich prac szerokiej publiczności oraz zdobycia atrakcyjnych nagród. Czasem jeden spust migawki może zagwarantować wygraną.

Na zwycięzców czekają m.in. kursy wakacyjne od Krakowskich Szkół Artystycznych, udostępnienie studia i warsztat z sesji modowej od jurorki Elizabeth Shabo oraz Milk Event & Photo Studio, udostępnienie studia przez Łobzowska Studio, udostępnienie studia przez Pracownię Kadr, voucher na portfolio w formie strony www wraz z roczną usługą hostingową od CodeSite, vouchery na naświetlania cyfrowe oraz zniżki na usługi od Lablab - Laboratorium Fotograficzne, kupony na usługi w Pracowni Fotografii Cyfrowej Ostrowski, vouchery na dowolną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ oraz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ PURE, karnety i zaproszenia na wydarzenia organizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe, torby fotograficzne i karty pamięci od Foto Plus, książki od Fundacji Sztuk Wizualnych, albumy Debuts od jurora Grzegorza Kosmali, książki od Dowodów na istnienie oraz publikacja zwycięskich zdjęć w CEWE FOTOKSIĄŻCE wystawianej pokazowo w niektórych salonach Fotojoker i w sklepie CEWE w Warszawie.

Najlepsze zdjęcia zostaną wybrane przez jury konkursowe, w którego skład wejdzie grono specjalistów w dziedzinie fotografii. W tym roku prace oceniać będą: Bartłomiej Jurecki, Mateusz Skwarczek, Grzegorz Kosmala, Mateusz Mrozowski, Robby Cyron, Elizabeth Shabo, Tomasz Wiśniewski, Anna Zborowska i Paweł Płaneta. 

Głębię swojego spojrzenia można pokazać w ramach trzech kategorii konkursowych: 

Kategoria I: Postacie w migawce – human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki. 

Kategoria II: Dzieła codzienności – fotofelieton: wycinek rzeczywistości. 

Kategoria III: Historie prawdziwe – mały fotoreportaż (3 fotografie). 

 Fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać do 6 kwietnia na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl. Karta zgłoszeniowa oraz Regulamin 9. edycji konkursu znajdują się na stronie internetowej www.glebiaspojrzenia.com.pl. Więcej informacji na temat Głębi Spojrzenia znaleźć można także w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/glebia.spojrzenia/ oraz na instagramowym profilu: @glebiaspojrzenia. Organizatorem Konkursu jest Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ, zaś współorganizatorem Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ.  
Mocny Kadr jest patronem medialnym konkursu.